Strona główna O Firmie Kontakt z nami Mapa strony
ŻALUZJE, ROLETY
Produkcja, montaż, sprzedaż
Rolety w kasecie z prowadnicami
Rolety mini z żyłką
Rolety wolnowiszące
Ozdobne wykończenia
Rolety plisowane
Rolety rzymskie
Rolety Velux
Rolety Fakro
Żaluzje poziome
Żaluzje pionowe
Żaluzje drewniane
Markizy
Moskitiery
 
"ZBYSZEK"
 

Rolety Velux   

          W swojej ofercie posiadamy wszystkie akcesoria do okien dachowych VELUX.
Do rolet dachowych można zamontować kilka rodzaju przesłon okiennych w zależności jaki efekt chcemy osiągnąć.

  • Rolety zaciemniające dające całkowite zaciemnienie. Przy pomocy tej rolety możemy zapewnić sobie noc nawet w bardzo słoneczny dzień. Rolety te przeznaczone są najczęściej w sypialni, pokoju dziecinnym. W ofercie jest ok. 40 kolorów do wyboru. Wykonane są w 100 % z poliestru pokrytego powłokami: syntetyczną oraz aluminiową.
  • Rolety standardowe to popularne rozwiązanie dla większości użytkowników wnętrz na poddaszu. Są wykonane z tkanin, które rozpraszają i przyciemniają światło słoneczne, aby zapewnić komfort oraz ochronę wyposażenia wnętrz przed płowieniem. Rolety dostępne są w 37 kolorach i wzorów.
  • Rolety plisowane są niezwykle dekoracyjne. Wykonane są z półprzezroczystej tkaniny , która rozprasza i zmiękcza światło. Rolety dostępne są w 33 kolorach i wzorach.
  • Żaluzje czyli klasyczne i proste rozwiązanie, dające możliwość kontrolowania intensywności i kierunku padania światła bez wpływania na jego naturalna barwę. Ze względu na odporność na wilgoć polecamy je szczególnie do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Żaluzje występują w 9 kolorach, wykonane sa z aluminium.
  • Moskitiery czyli ochrona przed nieproszonymi gośćmi. Skutecznie chroni przed różnego rodzaju owadami.
  • Rolety zewnętrzne zapewniają ochronę przeciwsłoneczną oraz redukują hałas padającego deszczu oraz gradu. Są wykonane z aluminium i są odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Markiza czyli zewnętrzna roleta chroniąca przed przegrzaniem się pomieszczenia

Nasze produkty   

brak zdjęć
Do góry 
Strona główna O Firmie Kontakt z nami Mapa strony